Kurumsal

PERON DAĞITIM PAZARLAMA GIDA ÜRETİM SAN.ve TİC. LTD. ŞTİ. Üretim Tesisleri Ankara’da olan ve tüm Türkiye’ye hizmet götüren bir firmadır.
 
Peron olarak Başarının; Disiplinli bir şekilde kalite ve sistemle bütünleşmesinden kaynaklandığının bilincindeyiz. Sürdürülebilir başarının sistemsiz ve disiplinsiz ayakta kalamayacağını, zaman ve rekabet ortamında yok olmaya mahkum olduğunu biliyoruz. Ortaya koyduğumuz başarının teminatının ise Peron'a duyulan güvenin dayanağı olduğunun farkındayız.
 
Şirket olarak amacımız; Uzman olduğumuz konu üzerine yoğunlaşıp, Kaliteli, Doğal, Hijyenik ve Sağlıklı ürünler üretip, Aynı kaliteyi hiçbir zaman bozmadan ve yıllar sonra dahi aynı kalitede Sağlıklı doğal ürünleri tüketicilerimiz ile buluşturmaktır. Bunun en somut örneği olarak ise; Ekmek gramajımız ve içindeki ürünlerin gramajı hangi müşteri grubuna olursa olsun ödün vermeden standardı yakalamaktır. Ürünlerimizi, Sektörde bir ilk olarak margarin veya sıvı yağ kullanılmadan doğal hali ile yenilebilir duruma getirdik.
 
Kaliteli, Standart ve Hijenik ürün üretirken, Müşterilerimize zamanında ve istenilen miktarda hizmet götürmenin sorumluluk ve ciddiyetinin Şirket olarak farkındayız. Doğru zamanda, doğru Müşteriye, doğru miktarda ürün ve hizmet götürmeyi prensip edindik.
 
Sorumluluklarımızın bilincinde sözümüzü tutuyor; vaatlerimiz yerine getirmeye devam ediyoruz. Müşterilerimize kendimize nasıl davranılmasını istiyorsak öyle davranıyoruz.
 
Bizce çözüme giden yol doğru iletişimdir. Firmamız; Soğuk Sandvic, Jumbo (Kare) Tost , Ayvalık Tostu, Bazlama Tost, Sebzeli Panini, Sebzeli Çapata, Tam Tahıllı ürünler, Pizza Tost, 17cm Pizza , 22cm Pizza, Döner Çeşitleri, Köfte Sandvic, Nuget, Schnitzel Sandvic çeşitleri, Hamburger İtalyan Salatalı Sandvic çeşitleri, Baget Ürünleri, Diyet Ürünler v.s gibi ürün çeşitlerimizde her biri için ayrı ayrı kalite, hijen ve standart yakalamayı ilke edinmiştir.
 
Firma olarak; Yönetim Kadromuzdan, Üretimde çalışan personellerimize ve hatta Satış ve Sevkiyat kadrolarımıza kadar Hijyen koşullarının sağlanması adına yapılması gereken en ince ayrıntıya kadar sorumluğumuzu biliyoruz. Peron olarak önce insan sağlığı ve insana saygıyı en büyük değer bildik.
 
Sektörde hep bir adım önde olmayı ilke edindik. Peron Sandvic olarak devamlı gelişmeye AR-GE çalışmalarına odaklanan sistem yanlısı bir kuruluşuz. Değer ve Kalite yargılarımızı korumak için birçok kurumun vazgeçemeyeceği şeylerden tereddütsüz vazgeçmesini biliriz.
 
Bütün bunlara rağmen bir şeyi çok önemsiyoruz. “Müşterilerimizin devamlılığı, bizim Finansal başarımızın devamlılığı ile, kopmaz bir bütün olduğunu biliyoruz.” Mevcut müşterilerimizin devamlılığını korumanın, yeni müşteriler ve yeni işler peşinde koşmaktan daha önemli olduğunu hiçbir zaman göz ardı etmeyeceğiz. Çok müşteri ile çalışmaktansa doğru müşteri ile çalışmayı prensip edindik. Müşterilerimiz bizim var olma amacımızdır.
 
Peron olarak Türkiye’nin her bir köşesindeki müşterilerimize hep aynı kalite ve standartta hijyenik ürünler sunmaya söz veriyoruz. ve bundan gurur duyuyoruz. Yapabildiklerimiz ve sonrasındaki geri dönüşler ile farkımızı ortaya koyuyoruz.
1
KARACAÖREN MAH. 1644. CAD. NO: 34 ALTINDAĞ/ANKARA
0 312 528 25 25
FacebookTwitter
© Peron Gıda. 2018 tüm hakları saklıdır.